KA Perhrson

KA Perhrson
KA Perhrson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Clavecin", signerad och daterad 62, HC 33/40, färglitografi, ca 35x56 cm

PROVENIENS:
Galerie Burén

Gulnader

792395

2020-07-08