Pierre Cambier akvarell

Pierre Cambier akvarell
Pierre Cambier akvarell
Pierre Cambier akvarell
Pierre Cambier akvarell
Pierre Cambier akvarell
Pierre Cambier akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE CAMBIER (1914-2000): Montmartre, signerad P Cambier, akvarell, ca 18x22 cm

792399

2020-07-10