Italiensk skola oljemålning

Italiensk skola oljemålning
Italiensk skola oljemålning
Italiensk skola oljemålning
Italiensk skola oljemålning

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ITALIENSK SKOLA (1600-tal): Jesus med sällskap, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 110x69 cm

Uppfodrad, smuts

792401

2020-07-10