Klubbat för:
11 500 SEK
8 000 SEK
ANTONIO MANCINI (1852-1930) tillskriven: Porträtt av flicka iförd folkdräkt, signerad Mancini, olja på duk, ca 57x41 cm
Uppfodrad
792402
2020-07-10