Christer Edwardson Schmiterlöw oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

CHRISTER EDWARDSON SCHMITERLÖW (1926-1995):"Röda och gröna tak", signerad Edwardson 76, olja på duk, ca 50x62 cm

792411

2020-07-12