Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
TAKAMPEL, sent 1800-tal, patinerad metall, sex genombrutna ljusarmar behängda med prismor, diameter 46 cm, höjd 57 cm.
Slitage, lagningar
792415
2020-07-11