Takampel sent 1800-tal

Takampel sent 1800-tal
Takampel sent 1800-tal
Takampel sent 1800-tal
Takampel sent 1800-tal
Takampel sent 1800-tal
Takampel sent 1800-tal
Takampel sent 1800-tal
Takampel sent 1800-tal
Takampel sent 1800-tal
Takampel sent 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

TAKAMPEL, sent 1800-tal, patinerad metall, sex genombrutna ljusarmar behängda med prismor, diameter 46 cm, höjd 57 cm.

Slitage, lagningar

792415

2020-07-11