Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARL MÅNSSON (1892-1976): skånegård, olja på duk, signerad Carl Månsson, ca 66 x 98 cm
Ej examinerad ur ram, skada i övre hörn på ram, smärre skador på ram
792416
2020-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här