Carl Månsson skånegård

Carl Månsson skånegård
Carl Månsson skånegård
Carl Månsson skånegård
Carl Månsson skånegård

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL MÅNSSON (1892-1976): skånegård, olja på duk, signerad Carl Månsson, ca 66 x 98 cm

Ej examinerad ur ram, skada i övre hörn på ram, smärre skador på ram

792416

2020-07-10