Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERCOLE BAROVIER och TOSO, skålar, 3 st, Murano, glas, klarglas, invändigt med guldfolie, 1900-talets mitt, en skål med stav, höjd ca 5- 10 cm
Smärre slitage och rispor.
792434
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här