Ercole Barovier och Toso

Ercole Barovier och Toso
Ercole Barovier och Toso
Ercole Barovier och Toso
Ercole Barovier och Toso
Ercole Barovier och Toso
Ercole Barovier och Toso
Ercole Barovier och Toso
Ercole Barovier och Toso
Ercole Barovier och Toso
Ercole Barovier och Toso
Ercole Barovier och Toso
Ercole Barovier och Toso

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERCOLE BAROVIER och TOSO, skålar, 3 st, Murano, glas, klarglas, invändigt med guldfolie, 1900-talets mitt, en skål med stav, höjd ca 5- 10 cm

Smärre slitage och rispor.

792434

2020-07-11