Spelbord / soffbord Fritz Hansen

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, "Tremme", spelbord/ soffbord, Fritz Hansen, Danmark, 1970-tal, bok, gångjärn i mässing, etikettmärkning 1975, höjd ca 60, 90x60 cm

Smärre ytskador

792437

2020-07-11