Gemla

Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla
Gemla

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEMLA, cafébord, etikettmärkt undertill, kvadratisk skiva, 69x69, höjd 72 cm

Smärre slitage, enstaka smärre märken / skador i sida

792441

2020-07-11