Madeleine Pyk - Bruce Springsteen

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934), "Bruce Springsteen", signerad M Pyk, numrerad 22/50, litografi, bladmått, ca 56x76 cm

792447

2020-07-08