Karl Höglund färglitografi

Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Djurgårdsbron, signerad Kalle Höglund, 45/150, färglitografi, bladmått 57x86 cm

792453

2020-07-09