Börje Dorch blandteknik

Börje Dorch blandteknik
Börje Dorch blandteknik
Börje Dorch blandteknik
Börje Dorch blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE DORCH (född 1929): Sugar Ray Leonard, signerad och daterad Börje Dorch 91, blandteknik, 43x57 cm

792456

2020-07-09