Bert Håge Häverö färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): (2) "Gröna Lundsmotiv", signerade samt numrerade 329/360 resp 336/360, ca 37x44 cm

792457

2020-07-09