Tommy Hilding

Tommy Hilding
Tommy Hilding
Tommy Hilding
Tommy Hilding
Tommy Hilding
Tommy Hilding

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TOMMY HILDING (b. 1954): Utan titel, signerad och numrerad a tergo 2000, olja på duk, 43x63 cm.

792458

2020-07-11