Yngve Ekström skåp

Yngve Ekström skåp
Yngve Ekström skåp
Yngve Ekström skåp
Yngve Ekström skåp
Yngve Ekström skåp
Yngve Ekström skåp
Yngve Ekström skåp
Yngve Ekström skåp

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, skåp, modell "Bangkok", Westbergs Möbler AB, Tranås, 1950-tal, teak och teakfanér, två dörrar med reliefdekor, inredning med lösa hyllor och utdragslådor, höjd 160, bredd 120, djup 46 cm

Blekt, repor

792462

2020-07-09