Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, barock stil, 1940-tal, stomme i mässing, behängd med olikfärgade prismor, 6 ljusarmar, glasobeslisk, elektrifierad, höjd ca 88, diameter 46 cm
Smärre slitage
792470
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här