kuvertallrikar 12 st

kuvertallrikar 12 st
kuvertallrikar 12 st
kuvertallrikar 12 st
kuvertallrikar 12 st
kuvertallrikar 12 st
kuvertallrikar 12 st
kuvertallrikar 12 st
kuvertallrikar 12 st
kuvertallrikar 12 st
kuvertallrikar 12 st

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 12 st, porslin, 1900-talets senare del, polykrom dekor, diameter ca 31 cm

Visst slitage

792479

2020-07-12