Hjalmar Falck akvarell

Hjalmar Falck akvarell
Hjalmar Falck akvarell
Hjalmar Falck akvarell
Hjalmar Falck akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HJALMAR FALCK (1856-1938): Motiv från Grängesberg, signerad och daterad Hjalmar Falck 1922, akvarell, mått ca 26x53,5 cm

Ej examinerad ur ram

792481

2020-07-14