Emil Hagström oljermålning

Emil Hagström oljermålning
Emil Hagström oljermålning
Emil Hagström oljermålning
Emil Hagström oljermålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EMIL HAGSTRÖM (1892-1982), kustmotiv, signerad samt daterad 1979, olja på pannå, ca 337x45 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

792487

2020-07-15