Kliuchnikov oljemålning

Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): småfågel, olja på duk, signerad V. Kluchnikov, 24x34 cm

Oramad

792508

2020-07-09