Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PETER DAHL (1934-2019): (5) "Bror Bredström", signerade, pt, etsningar, bildyta ca 15,5x11,5 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Oramade
792522
2020-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här