Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): (5) "Bror Bredström", signerade, pt, etsningar, bildyta ca 15,5x11,5 cm

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Oramade

792522

2020-07-21