Kinesiskt skåp

Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp

Klubbat för:

1 800 SEK

2 500 SEK

SKÅP, Kina, 1900-tal, låg modell, röd- och svartlackerat, beslag i patinerad metall, höjd ca 90, 94x26 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

792531

2020-07-13