Klubbat för:
1 800 SEK
2 500 SEK
SKÅP, Kina, 1900-tal, låg modell, röd- och svartlackerat, beslag i patinerad metall, höjd ca 90, 94x26 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
792531
2020-07-13