Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
800 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, senjugend, tidigt 1900-tal, vitmetall, rund form med utställd fot, två hänklar samt randdekor, höjd 19,5 cm.
Åldersrelaterat ytslitage.
792532
2020-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här