Champagnekylare senjugend

Champagnekylare senjugend
Champagnekylare senjugend
Champagnekylare senjugend
Champagnekylare senjugend
Champagnekylare senjugend
Champagnekylare senjugend

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, senjugend, tidigt 1900-tal, vitmetall, rund form med utställd fot, två hänklar samt randdekor, höjd 19,5 cm.

Åldersrelaterat ytslitage.

792532

2020-08-20