Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÅKE WESTIN (1939): Par vid cafebord, signerad samt daterad 95, ola på pannå, ca 69x49 cm
792539
2020-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här