Konsolbord med stenskiva

Konsolbord med stenskiva
Konsolbord med stenskiva
Konsolbord med stenskiva
Konsolbord med stenskiva
Konsolbord med stenskiva
Konsolbord med stenskiva
Konsolbord med stenskiva
Konsolbord med stenskiva

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD, 1800-talets senare del, rokokostil, förgyllt trä, stenskiva, profilerade kanter, höjd ca 75 cm, 76x33 cm

Skador, ställvis med färgbortfall

792545

2020-07-12