Blombord med spaljé

Blombord med spaljé
Blombord med spaljé
Blombord med spaljé
Blombord med spaljé
Blombord med spaljé
Blombord med spaljé
Blombord med spaljé
Blombord med spaljé

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMSTERBORD, med spaljé, rotting med bordsskiva i glas, 1900-talets andra hälft, höjd 40-145, 78x30 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage

792548

2020-07-15