Sängbord 1 par
2020-07-16
792549
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SÄNGBORD, (2), 1900-talets andra hälft, furu, med låda i sargen, höjd ca 47, 39x53 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage