Kurt Ljungstedt litografier

Kurt Ljungstedt litografier
Kurt Ljungstedt litografier
Kurt Ljungstedt litografier
Kurt Ljungstedt litografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KURT LJUNGSTEDT (1894-1963): (8) Motiv från bl a Smögen Marstrand, litografier, signerade Kurt Ljungstedt 2/10, varierande mått

792553

2020-07-10