Lars Jonsson akvarell

Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952) "Stjärtmes i vinterstunden", signerad Lars Jonsson samt daterad oktober 2016, akvarell och blyerts, ca 31,5x30 cm

Ingår i temaauktionen "Tre målningar av Lars Jonsson"

792569

2020-07-19