Lars Jonsson akvarell
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LARS JONSSON (född 1952) "Stjärtmes i vinterstunden", signerad Lars Jonsson samt daterad oktober 2016, akvarell och blyerts, ca 31,5x30 cm
Ingår i temaauktionen "Tre målningar av Lars Jonsson"
792569
2020-07-19