Anders Österlin litografier
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011): (2) Kompositioner, signerade Anders Österlin, 60/125 samt 195/250, seriegrafier, ca 35x28 respektive 43x36 cm
Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"
Ej examinerade ur ramar
792581
2020-07-15