Anders Österlin litografier

Anders Österlin litografier
Anders Österlin litografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011): (2) Kompositioner, signerade Anders Österlin, 60/125 samt 195/250, seriegrafier, ca 35x28 respektive 43x36 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Ej examinerade ur ramar

792581

2020-07-15