Kaffe och teservis i silver
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KAFFE och TESERVIS i silver (5) Kaffekanna, strösockerskål samt sockerskål, Michelsen Danmark, 1900-talets mitt, tekanna samt gräddkana, Danmark, höjd ca 7,5-22 cm, vikt ca 2274 g
två knoppar böjda, bruks och åldersrelaterat slitage
792591
2020-07-13