Kaffe och teservis i silver

Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver
Kaffe och teservis i silver

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KAFFE och TESERVIS i silver (5) Kaffekanna, strösockerskål samt sockerskål, Michelsen Danmark, 1900-talets mitt, tekanna samt gräddkana, Danmark, höjd ca 7,5-22 cm, vikt ca 2274 g

två knoppar böjda, bruks och åldersrelaterat slitage

792591

2020-07-13