Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SNAPSGLAS, totalt 10 st, silver, 6 st, THP Norrköping 1925, invändigt förgyllda, 4 st, Oskar Waleby, Stockholm, 1971, höjd ca 8-13 cm, totalvikt ca 646 g
Smärre slitage
792612
2020-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här