Snapsglas i silver

Snapsglas  i silver
Snapsglas  i silver
Snapsglas  i silver
Snapsglas  i silver
Snapsglas  i silver
Snapsglas  i silver
Snapsglas  i silver
Snapsglas  i silver
Snapsglas  i silver
Snapsglas  i silver
Snapsglas  i silver
Snapsglas  i silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNAPSGLAS, totalt 10 st, silver, 6 st, THP Norrköping 1925, invändigt förgyllda, 4 st, Oskar Waleby, Stockholm, 1971, höjd ca 8-13 cm, totalvikt ca 646 g

Smärre slitage

792612

2020-07-13