Vas 1900-tal

Vas 1900-tal
Vas 1900-tal
Vas 1900-tal
Vas 1900-tal
Vas 1900-tal
Vas 1900-tal
Vas 1900-tal
Vas 1900-tal
Vas 1900-tal
Vas 1900-tal
Vas 1900-tal
Vas 1900-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, 1910/20-tal, förgylld metall, dekor med tassfötter, turkost opalinglas, bacchusansikten, höjd 50 cm

Förgyllning med slitage

792625

2020-07-09