Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1800-tal, sengustavianskt provinsarbete, bemålad, skuren dekor, randig klädsel, längd ca 223, sitthöjd 40 cm
Senare bemålning o klädsel, smärre ytskador
792630
2020-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här