Soffa sengustavianskt provinsarbete

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1800-tal, sengustavianskt provinsarbete, bemålad, skuren dekor, randig klädsel, längd ca 223, sitthöjd 40 cm

Senare bemålning o klädsel, smärre ytskador

792630

2020-07-12