Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKEDAR, silver, 18/1900-tal, 15 teskedar, 9 matskedar, olika modeller samt smeder, vikt ca 743 g
Gravyr, slitage
792633
2020-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här