Skedar

Skedar
Skedar
Skedar
Skedar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEDAR, silver, 18/1900-tal, 15 teskedar, 9 matskedar, olika modeller samt smeder, vikt ca 743 g

Gravyr, slitage

792633

2020-07-09