Karmstol sengustavianskt provinsarbete

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1800-tal, sengustavianskt provinsarbete, bemålad, skuren dekor, randig klädsel, sitthöjd ca 41 cm

Senare bemålning o klädsel, skador, färgbortfall, förstärkt

792635

2020-07-12