Stolar 1800-tal
Closed
2020-07-12
792636
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
STOLAR, 5 st, 1800-tal, bemålade, stoppad sits, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 43 cm
Senare bemålning, ytskador, färgbortfall, senare klädsel