John Börjesson gips

John Börjesson gips
John Börjesson gips
John Börjesson gips
John Börjesson gips
John Börjesson gips
John Börjesson gips
John Börjesson gips
John Börjesson gips

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN BÖRJESSON, (1835-1910): "CW Scheele", gips, höjd inkl sockel ca 60 cm

Lagning, skador, avslag

792639

2020-07-12