Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, bronserad, skuren dekor, ca 112x72 cm

Lös dekordel medföljer, smärre ytskador

792640

2020-07-12