Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, bronserad, skuren dekor, ca 112x72 cm
Lös dekordel medföljer, smärre ytskador
792640
2020-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här