Silver 1900-tal

Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal
Silver 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SILVER, skedar, tårtspade, cocktailglas mm, 1900-tal, vikt ca 814 g

Gravyrer förekommer, slitage

792642

2020-07-09