Luxus taklampa
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, "Plafo", plafond, för Luxus, plast och metall, för 4 ljuspukter, skärmens diameter ca 60 cm
Skador: Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
792668
2020-07-13