Luxus taklampa
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, "Plafo", plafond, för Luxus, plast och metall, för 4 ljuspukter, skärmens diameter ca 60 cm
Kuntoraportti
Skador: Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
792668
Päivämäärä:
2020-07-13