Luxus taklampa

Luxus taklampa
Luxus taklampa
Luxus taklampa
Luxus taklampa
Luxus taklampa
Luxus taklampa
Luxus taklampa
Luxus taklampa
Luxus taklampa
Luxus taklampa

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, "Plafo", plafond, för Luxus, plast och metall, för 4 ljuspukter, skärmens diameter ca 60 cm

Kuntoraportti

Skador: Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

792668

Päivämäärä:

2020-07-13